Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Język hiszpański

 Język hiszpański

       Miłośników Barcelony czy Madrytu, turystów oraz biznesmenów zapraszamy na naukę języka hiszpańskiego. Kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych i doskonale posługujących się językiem lektorów, którzy stosują skuteczne nauki i tym samym umożliwiają szybkie przyswojenie słów, gramatyki oraz zasad językowych.

Obecnie językiem hiszpańskim jako językiem ojczystym posługuje się około 650 milionów ludzi na siedmiu kontynentach! Nauka hiszpańskiego  – drugiego z najpowszechniejszych języków na Ziemi w naszej szkole to przyjemność.

Zapraszamy na zajęcia grupowe i zajęcia indywidualne na każdym poziomie zaawansowania.