Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kursy standardowe to najczęściej wybierana forma nauki języków obcych. Program kursu kompleksowo rozwija wszystkie sprawności językowe-mówienie, słuchanie, rozumienie tekstu, pisanie - z naciskiem na swobodną komunikację i praktyczne aspekty języka przydatne w życiu codziennym. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut.

 

Kursy egzaminacyjne  to rozwijanie umiejętności językowych na wyższych poziomach zaawansowania oraz przygotowanie do międzynarodowych egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE).

 

Kursy maturalne  to  kompleksowe przygotowanie do Nowej Maturyz języka obcego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów.

 

Kursy gimnazjalne  są skierowane do uczniów III klasy gimnazjum. Celem kursu jest jak najlepsze przygotowanie ucznia do egzaminu gimnazjalnego z języka obcego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Kurs obejmuje 15 zagadnień tematycznych, ćwiczenia w zakresie reagowania językowego, słuchania, czytania oraz tworzenie krótkich form piśmiennych.

 

Konwersacje tematyczne  to nowa forma usprawniania kompetencji komunikacyjnej w języku obcym, poszerzenia słownictwa, rozwinięcia umiejętności swobodnego i płynnego wypowiadania się oraz poprawienia wymowy. Ciekawe techniki aktywizujące oraz atrakcyjna tematyka stymulująca do dyskusji, to główne atuty  naszych kursów konwersacyjnych.

Konwersacje odbywają się raz w tygodniu x 50 min. w piątki lub soboty i są przygotowywane tematycznie, np.: Sport, Turystyka, Jedzenie, itp. W miarę możliwości kursy będą prowadzone przez  native speakers. Na zajęcia zapraszamy zarówno uczestników innych kursów w Globe School, jak również chętne osoby spoza naszej placówki