Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Globe School to placówka oferująca zajęcia językowe, kursy grupowe oraz zajęcia indywidualne.

 

Globe School to dobry wybór, jeśli chodzi o zaawansowane narzędzia podnoszenia kwalifikacji językowych. Nasze kursy językowe pomogą podnieść Państwa umiejętności komunikacyjne. U nas nauka języków dostosowana jest do wieku, stopnia zaawansowania oraz indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Kursy językowe w naszej placówce to doskonały sposób na opanowanie języka obcego oraz swobodne korzystanie z wiedzy w zakresie gramatyki, ortografii oraz budowy zdań.  Oferujemy naukę języków obcych metodą tradycyjną, wspomaganą technikami konwersacyjnymi.

 

Celem nauki w Globe School jest biegłość i swoboda komunikacji w języku obcym oraz przygotowanie do międzynarodowych egzaminów certyfikatowych (Cambridge).

 

Nasz atut, to niezwykle bogata gama kursów językowych na różnych poziomach zaawansowania (angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, rosyjski). Nowością są konwersacje tematyczne (język angielski), które pomogą rozwinąć umiejętności językowe oraz wzbogacić słownictwo, co zapewni Państwu swobodne posługiwanie się językiem w różnych sytuacjach.

 

Zapewniamy komfortowe warunki nauki w miłej atmosferze, z doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą lektorów, w nowocześnie wyposażonych i świeżo odnowionych salach.