Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

INTENSYWNY KURS WAKACYJNY – POZIOM A1

3x w tygodniu 1,5h

Dni zajęć: poniedziałek, wtorek, czwartek lub poniedziałek, wtorek, środa

Godz. zajęć: 17.00-18.30 (istnieje możliwość zmiany zaproponowanych godzin)

Ilość godzin: 36 godzin lekcyjnych

Termin: 11.07-19.08.2022r.

Miejsce: Globe School ul. Bankowa 3 Mińsk Mazowiecki

Intensywny kurs nauki języka angielskiego przygotowany z myślą o osobach pragnących pogłębić i usystematyzować swoją wiedzę językową oraz poszerzyć wiadomości gramatyczno-leksykalne.

Aktywizujemy każdego słuchacza, wykorzystując dostępne techniki nauki oraz predyspozycje danej osoby o jej potrzeby w zakresie znajomości języka angielskiego.

Zapraszamy do zapisów 😊

************************************************************************************************************************************************

 

ZAPISY NA NOWY ROK SZKOLNY 2022/2023 od 24 sierpnia! Zapraszamy :)

 

**************************************************************************************************

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO I JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO POSZUKIWANY.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

**************************************************************************************************

 

ZAPISY! Na Direct Method for English.

Kursy metodą bezpośrednią Direct Method for English:

Jest to nowoczesny i szybki sposób nauki języka. W metodzie bezpośredniej szczególny nacisk kładzie się na praktyczną naukę języka obcego. Konwersacje zajmują aż 95% czasu lekcji. Materiał wprowadzany jest w formie licznych pytań i odpowiedzi - w ten sposób poznaje się struktury językowe, gramatykę i nabiera się umiejętności komunikowania w języku angielskim. Metoda uczy nie tylko mówienia, ale także myślenia w języku obcym.

  

 

 

       *************************************************************************************************

PODRÓŻ JĘZYKOWA Z NORTONEM - niesamowity kurs dla dzieci.

 

Zapraszamy na niewiarygodnie bogaty, intensywny, rozwijający komunikacje kurs dla dzieci klas 0-3 oraz 4-6 ,przez który prowadzi uwielbiana przez dzieci papużka NORTON :)