Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kursy dla dzieci

CREATING-Learning by Doing

Proponujemy Państwa dzieciom 10-miesięczy bezpodręcznikowy kurs języka angielskiego, niewiarygodnie bogaty i intensywny. W wyniku wieloletnich obserwacji dzieci uczestniczących w kursach językowych, stworzyliśmy metodę CREATING- nauka języka poprzez praktykę (Learning by Doing), która została włączona do naszych kursów  dla dzieci kl.0-3. Podczas zajęć uczniowie aktywnie uczestniczą w tworzeniu rzeczy, które następnie wykorzystują w scenkach zgodnie z zakresem tematycznym (np. food, animals, house,itp.) jednocześnie ucząc się słownictwa, zwrotów i „niewymuszonej” gramatyki. Wszechstronnie rozwijające  gry, zabawy, historyjki ,piosenki oraz pomoce dydaktyczne, pozwalają na  sprawne opanowanie języka z danego poziomu. Komunikacja odgrywa dla nas istotną rolę w nauce języka, także na każdej lekcji rozwijamy tę umiejętność. Przyjazna i radosna atmosfera wprowadzana przez naszych lektorów na zajęciach dodatkowo motywuje dzieci do nauki języka.

Kurs obejmuje 70 godzin lekcyjnych 1X 60 min/tygodniowo.

 

Zapisy na j.angielski dla dzieci.
Zapraszamy.

Nowość! Metoda bezpośrednia: Angielski dla dzieci Metodą Direct Kids.

**********************************************************************************************************

Najmłodszym słuchaczom oferujemy kursy językowe prowadzone na wysokim poziomie.

język angielski 

język rosyjski 

język niemiecki

język hiszpański 

 

Kursy standardowe: Na zajęciach wykorzystujemy podręczniki INCREDIBLE ENGLISH wydawnictwa Oxford University Press©

Dla dzieci w wieku przedszkolnym: Starter

Dla dzieci w wieku szkolnym: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

 

 

  

-  INCREDIBLE ENGLISH to siedmioczęściowy, niewiarygodnie bogaty, intensywny kurs dla dzieci.

  Jest to kurs pełen słów i całych zwrotów, co stanowi bardzo istotny czynnik gwarantujący sprawną komunikację językową od najmłodszych lat.

-    Wszechstronnie rozwijające  gry, zabawy, historyjki i piosenki oraz  materiały dodatkowe, pozwalają na opanowanie nie tylko pojedynczych słów, ale i całych zwrotów, co jest bardzo istotne od samego początku nauki języka.

-    Grupy tworzone są ze względu na wiek kursantów oraz poziom zaawansowania.

-    W trakcie kursu lektor prowadzący zajęcia, przeprowadza testy weryfikujące stopień opanowania materiału językowego.

-   Wszyscy kursanci na koniec roku szkolnego otrzymują zaświadczenie ukończenia kursu, poprzedzone końcowym testem kompetencji językowej.